Тест TOEFL® у Львові

Ми є сертифікованим тестовим центром компанії Educational Testing Service – ETS®. Код нашого тестового центру – STN10397A. Наш сертифікат відповідності.

Тест TOEFL у Львові

Найближчі дати тесту TOEFL® у Львові:

  • 22 серпня 2020 року
  • 29 серпня 2020 року
  • 11 вересня 2020 року

Довідайтеся про пробний тест TOEFL® у нашому центрі.

З питань придбання навчальних матеріалів для підготовки до тесту TOEFL® телефонуйте: 094-99-33-053 (лише в робочі дні та години).

Довідайтеся також про складання тесту GRE® у Львові.

Часті питання, пов’язані зі складанням тесту

Як зареєструватися на тест?

На тест можна зареєструватися як самостійно на офіційному сайті тесту, так і за допомогою нашого центру, скориставшись процедурою запису на консультацію та обравши тему “TOEFL® – реєстрація на тест”. При самостійній реєстрації кандидат несе відповідальність за правильність внесення реєстраційних даних та здійснення необхідних платежів. Якщо ви бажаєте скористатися нашими послугами з реєстрації на тест, будь-ласка, призначте дату зустрічі за допомогою нашої системи бронювання, обравши відповідну тему.

За який час слід реєструватися на складання тесту?

На тест не можна зареєструватися менш, ніж за 4 доби до дати складання тесту. Однак, слід пам’ятати, що кількість місць у тестових центрах є обмеженою і вони швидко займаються кандидатами, що реєструються на тест. Ми радимо реєструватися за 1,5-2 місяці до бажаної дати.

Скільки коштує складання тесту?

Вартість тесту в Україні – 180 доларів США (без урахування податків та комісій). Однак, слід пам’ятати, що при реєстрації менш як за 7 діб до дати складання тесту буде стягуватися доплата за пізню реєстрацію (late registration fee).

Коли розпочинається тест? Коли і куди мені слід приїхати?

Час, до якого вам слід прибути до тестового центру (reporting time), та час початку тесту (start time), а також адреса тестового центру вказані у підтвердженні вашої реєстрації (Ticket Confirmation). Зазвичай тестові сесії в нашому центрі розпочинаються о 10:00, а зареєстровані кандидати повинні прибути до тестового центру не пізніше 9:30. Наше розташування ви можете знайти на Карті Google.

Які документи слід брати зі собою?

Для допуску до тесту слід подати роздрук підтвердження реєстрації (Ticket Confirmation або Appointment Confirmation) та документ, що містить ваше ім’я та прізвище, дату народження, ваш підпис. Також, цей документ повинен мати обмежений термін дії. Важливо, що ім’я та прізвище в документі повинні співпадати з даними, внесеними вами до реєстраційної форми на складання тесту. Для України найбільш оптимальним документом, що відповідає цим критеріям, є закордонний паспорт або національна ID-картка. Жодні копії документів (у тому числі й ті, що засвідчені нотаріально) не можуть бути використані для допуску до тесту. Якщо кандидат не може надати відповідний документ, йому може бути відмовлено в допуску до тесту. При цьому вартість складання тесту не відшкодовується.

Зверніть увагу на те, що з огляду на ситуацію з поширенням вірусу COVID-19, всі кандидати зобов’язані мати маску. Без маски кандидати не будуть допущені до тестового центру.
Ми також рекомендуємо кандидатами мати з собою латексні рукавички.

Чому я не можу подати національний (внутрішній) паспорт для допуску до тесту?

Паспорт громадянина України (так званий “внутрішній паспорт”) не місить англійської транслітерації вашого імені та прізвища, а також не має обмеженого терміну дії. У зв’язку з цим, він не може бути використаний для допуску до тесту.

Я навчаюся в школі, мені ще немає 16 років і в мене нема закордонного паспорта. Що мені робити?

Зверніться до нашого центру за зразком довідки, яку вам потрібно отримати у школі та за якою вас буде допущено до тесту.

Крім того, кандидати, яким не виповнилося 16 років, повинні прибути на тест у супроводі батька, матері чи опікуна. Особа, що супроводжує малолітнього кандидата, повинна мати з собою виданий документ, який засвідчує її особу (паспорт, посвідчення водія чи національну ID-картку). Ця особа повинна заповнити і підписати відповідну форму (Parental Release Form) та має бути присутньою в тестовому центрі (однак, за межами тестової кімнати) протягом часу, необхідного для складання тесту малолітнім кандидатом.

Під час тесту можна робити нотатки. Чи можу я принести свої ручку та блокнот?

Центр забезпечує всіх кандидатів ресурсами, що необхідні для складання тесту: комп’ютерним обладнанням, аудіогарнітурами, олівцями та папером для нотаток. Використання кандидатами власних письмових засобів, блокнотів, аудіогарнітур заборонено.

Я хочу прийти на тест зі своїми батьками. Чи можуть вони спостерігати за тим, як я складаю тест?

На час тестових сесій в тестовому центрі можуть бути лише зареєстровані кандидати, адміністратор тестового центру та його асистенти (проктори). Присутність інших осіб допускається лише за наявності офіційного листа-дозволу від компанії Educational Testing Service.

Я приїду на тест з іншого міста. Чи можу я мати свої подорожні речі з собою?

У нашому центрі відведено місце, де кандидати можуть безпечно залишити свої особисті речі. Звертаємо вашу увагу на те, що мобільні телефони та інші засоби зв’язку мають бути вимкненими протягом тестової сесії, і кандидати не матимуть доступу до них до завершення сесії.

Тест триває доволі довго. Чи можу я мати з собою шоколадку, якісь фрукти, сік або воду?

У тестовій кімнаті заборонено вживати їжу та напої. Однак це дозволено в сусідній кімнаті під час обов’язкової 10-хвилинної перерви, а також до та після тесту.

Мені потрібно скласти мовний тест на рівень B1. Чи підходить для цього тест TOEFL®?

Тест TOEFL® оцінює здатності кандидата до володіння англійською мовою на різних рівнях за шкалою від 0 до 120 балів. Отримані бали відповідають певному рівню за системою Common European Framework Reference (CEFR), яка оцінює мовні навички кандидата за шкалою від A1 до C2. Відповідність між отриманими балами в тесті TOEFL® та шкалою рівнів CEFR можна переглянути тут.