GRE® у Львові

Ми є сертифікованим тестовим центром компанії Educational Testing Service – ETS. Код нашого тестового центру – STN10397A. Перегляньте наш сертифікат відповідності.

GRE у Львові

Для реєстрації на складання тесту GRE® в нашому центрі оберіть тип тесту GRE® General Test та зазначте Lviv, Lviv Oblast, Ukraine як місцезнаходження тестового центру. Якщо бажана дата складання тесту недоступна для реєстрації, подайте запит до компанії Educational Testing Service із проханням про відкриття реєстрації на цю дату, скориставшись цією контактною формою.

З питань придбання навчальних матеріалів для підготовки до тесту GRE® телефонуйте: 094-99-33-053.

Довідайтеся також про складання тесту TOEFL® у Львові.

Часті питання, пов’язані зі складанням тесту GRE®

Як зареєструватися на тест?

На тест можна зареєструватися як самостійно на офіційному сайті тесту, так і за допомогою нашого центру. При самостійній реєстрації кандидат несе відповідальність за правильність внесення реєстраційних даних та здійснення необхідних платежів. Якщо ви бажаєте скористатися нашими послугами з реєстрації на тест, будь-ласка, призначте дату зустрічі за допомогою нашої системи бронювання, обравши відповідну тему.

За який час слід реєструватися на складання тесту?

На тест не можна зареєструватися менш, ніж за 1 добу до дати складання тесту. Однак, слід пам’ятати, що кількість місць у тестових центрах є обмеженою і вони швидко займаються кандидатами, що реєструються на тест. Ми радимо реєструватися за 1,5-2 місяці до бажаної дати.

Скільки коштує складання тесту?

Вартість тесту в Україні – 205 доларів США (без урахування податків та комісій).

Коли розпочинається тест? Коли і куди мені слід приїхати?

Час, до якого вам слід прибути до тестового центру (reporting time), та час початку тесту (start time), а також адреса тестового центру вказані у підтвердженні вашої реєстрації (Ticket Confirmation). Зазвичай тестові сесії в нашому центрі розпочинаються о 10:00, а зареєстровані кандидати повинні прибути до тестового центру не пізніше 9:30. Наше розташування ви можете знайти на Карті Google.

Які документи слід брати з собою?

Для допуску до тесту слід подати роздрук підтвердження реєстрації (Ticket Confirmation або Appointment Confirmation) та документ, що містить ваше ім’я та прізвище, дату народження, ваш підпис. Також, цей документ повинен мати обмежений термін дії. Важливо, що ім’я та прізвище в документі повинні співпадати з даними, внесеними вами до реєстраційної форми на складання тесту. Для України найбільш оптимальним документом, що відповідає цим критеріям, є закордонний паспорт або національна ID-картка. Жодні копії документів (у тому числі й ті, що засвідчені нотаріально) не можуть бути використані для допуску до тесту. Якщо кандидат не може надати відповідний документ, йому може бути відмовлено в допуску до тесту. При цьому вартість складання тесту не відшкодовується.

Чому я не можу подати національний (внутрішній) паспорт для допуску до тесту?

Паспорт громадянина України (так званий “внутрішній паспорт”) не місить англійської транслітерації вашого імені та прізвища, а також не має обмеженого терміну дії. У зв’язку з цим, він не може бути використаний для допуску до тесту.

Під час тесту можна робити нотатки. Чи можу я принести свої ручку та блокнот або калькулятор?

Центр забезпечує всіх кандидатів ресурсами, що необхідні для складання тесту: комп’ютерним обладнанням, олівцями та папером для нотаток. Використання кандидатами власних письмових засобів, блокнотів, калькуляторів заборонено.

Я хочу прийти на тест зі своїми батьками. Чи можуть вони спостерігати за тим, як я складаю тест?

На час тестових сесій в тестовому центрі можуть бути лише зареєстровані кандидати, адміністратор тестового центру та його асистенти (проктори). Присутність інших осіб допускається лише за наявності офіційного листа-дозволу від компанії Educational Testing Service.

Я приїду на тест з іншого міста. Чи можу я мати свої подорожні речі з собою?

У нашому центрі відведено місце, де кандидати можуть безпечно залишити свої особисті речі. Звертаємо вашу увагу на те, що мобільні телефони та інші засоби зв’язку мають бути вимкненими протягом тестової сесії, і кандидати не матимуть доступу до них до завершення сесії.

Тест триває доволі довго. Чи можу я мати з собою шоколадку, якісь фрукти, сік або воду?

У тестовій кімнаті заборонено вживати їжу та напої. Однак це дозволено в сусідній кімнаті під час 10-хвилинної перерви, а також до та після тесту.

Корисна література: