Напишіть нам


Лекція Drexel University. Сергій Виноградський та цикли життя: історія екології

Кар’єра і життя Сергія Миколайовича Виноградського, українського та російського мікробіолога, ілюструють те, як багато вчених поділяють сприйняття природи, відоме у світі науки як «цикл життя», і як вони переводять його у сучасні стилі дослідження. Перетворення цієї давньої цілісної парадигми на нові методи, які поєднували польові і лабораторні дослідження, дозволило створити нові екологічні дисципліни на початку 20-го століття. Особистий “життєвий цикл” Виноградського також є цікавим прикладом взаємодії між українськими/російськими та західноєвропейськими науковими зв’язками та інтелектуальними традиціями.

Приєднуйтеся до EducationUSA та вітайте доктора Ллойда Акерта* з його віртуальною лекцією про життя та творчість Сергія Виноградського. Це унікальна нагода прослухати лекцію та відчути себе у ролі студента американського університету Drexel University!

Онлайн-трансляція розпочнеться о 18:00 у п’ятницю, 11 грудня 2015 р. Для перегляду трансляції перейдіть за посиланням.

* Dr. Lloyd Ackert, Associate Teaching Professor and Director at Emerging Scholars Program at Drexel University’s Department of History & Politics

2017-01-02T15:23:26+00:003.12.2015|Новини|