Що таке ACT?

ACT (American College Testing) – це стандартизоване тестування у Сполучених Штатах, яке складають учні після закінчення школи задля оцінки своїх знань та вступу до вищих навчальних закладів (аналог ЗНО). Тестування проводить некомерційна організація  ACT, Inc.

Хто заснував тестування?

Вперше це тестування ввели ще у 1959 році як альтернативу іншому тестуванню – College Board’s Scholastic Aptitude Test, сьогодні більш відомого під абревіатурою SAT.

Спочатку АСТ складався з чотирьох тестових завдань: англійська мова, математика, суспільні науки та природничі науки. У 1989 році, суспільні науки були замінені розділом читання (Reading), до якого ввійшов підрозділ «суспільні науки», а природничі науки перейменовані у Science Reasoning Test, що містив завдання, спрямовані на вирішення проблем та розвиток логіки.

Починаючи з весни 2015 року, АСТ можна скласти як комп’ютерний тест. Однак, для шкіл, що ще не готові перейти на повністю комп’ютерний формат тестування, буде можливість скласти тест в стандартному паперовому форматі.

Підготовка до складання тесту

З питань придбання підручників для підготовки до тесту ACT телефонуйте за номером 0949933053.

Як зареєструватися?

Найшвидшим методом є реєстрація онлайн, яка дозволяє знайти найближчий до вас центр тестування та перевірити чи є ще у ньому вільні місця для запису на проходження тесту. Щоби зареєструватися, вам потрібно створити власний обліковий запис на сайті services.actstudent.org

Зареєструвавшись, ви отримаєте особистий талон допуску (admission ticket), який можна видрукувати одразу з онлайн сторінки.

Якщо ви плануєте складати тест за межами США, слід знайти найближчий до вас центр тестування за посиланням www.act.org/content/act/en/products-and-services/the-act-non-us/registration.html

Якщо вам менше 13 років, або ж ви не можете сплатити за тестування за допомогою кредитної картки, тоді реєстрація здійснюється за допомогою адреси електронної пошти. Детальніша інформація на сайті www.actstudent.org/regist/

Яка вартість тесту?

Оплата за тестування складає $150.00 без урахування вартості письмової частини (Writing) тестування.
Якщо учень хоче скласти тест разом із письмовою частиною ACT Plus Writing, тоді оплата складає $166.50. Ціни вказані без урахування податків та комісій.

Результати вашого тестування можуть бути надіслані до максимум 4 вищих навчальних закладів, куди ви бажаєте подати документи для вступу.

Яка структура тесту?

Тест ACT може бути двох видів, залежно від того, чи складаєте ви письмову частину (Writing). Тест No Writing ACT складається з чотирьох частин, кожна з яких містить питання множинного вибору (multiple-choice tests). Тест ACT Plus Writing має таку ж структуру екзамену, однак до чотирьох частин тесту додається п’ята, письмова частина.

Складаючи тест ACT, важливо пам’ятати, що ваша оцінка рахується за кількістю правильних відповідей. Однак, вам не знімають бали за неправильну відповідь чи вгадування. Саме тому, важливо відповісти на всі питання тесту.

Зразки питань можна знайти за посиланням www.actstudent.org/sampletest/

Який загальний час проведення тесту?

Приблизна тривалість тесту складає від 3 до 4 годин.

Як визначаються результати?

Шкала оцінювання тесту становить від 1 до 36 балів та є середнім арифметичним усіх чотирьох частин тесту. Результати відомі за 2 тижні після складання тесту, однак процес може затягнутись до 8 тижнів максимум.

Докладний опис підрахунку балів доступний за посиланням www.actstudent.org/scores/understand/

Що необхідно мати зі собою в день тестування?

  1. Закордонний паспорт.
  2. Admission ticket, який ви отримуєте при реєстрації на тест і можете видрукувати одразу ж із веб сторінки.

У разі виникнення будь-яких проблем чи питань, звертайтеся за телефоном +1.319.337.1270

Корисна література: