Хто ми?

Центр освітніх ініціатив (Львів, Україна)

coiЦентр освітніх ініціатив зареєстрований 28 березня 1996 року з ініціативи львівських педагогів, які прагнули створити організацію, що задовольняла б бажання освітян впроваджувати інноваційні ідеї у сферу середньої освіти. За 28 років існування Центр освітніх ініціатив пройшов кілька етапів розвитку – від організації, що фокусувала свою діяльність виключно на учнях та вчителях середньої школи, до осередку, навколо якого гуртувалися небайдужі громадяни, що прагнули реалізувати актуальні для суспільства ідеї у різних сферах.

На даному етапі місією ЦОІ є формування суспільно активних особистостей шляхом впровадження різноманітних ініціатив у сфері освіти.

 

Протягом останніх років програмна діяльність ЦОІ зосереджується на таких напрямках:

  • Налагодження локального партнерства державних, громадських і бізнесових структур для розвитку місцевих ініціатив.
  • Підтримка педагогічних і громадянських інновацій в середній школі.
  • Розвиток волонтерського руху.

Структура організації

Вищим органом управління Центру є Загальні збори. Виконавчим органом Центру є Правління, до складу Правління входять Голова Правління, заступник Голови Правління та три члени Правління. Адміністративно-виконавчим органом, що здійснює поточну діяльність Центру, є виконавча дирекція, яку очолює виконавчий директор Центру. Контролюючим органом Центру є Наглядова рада. Станом на 2018 року Центру налічує 75 членів. Періодично до діяльності організації долучаються волонтери Європейського корпусу солідарності (ESC) (Програма Erasmus+ Youth Європейської комісії).

 

logo 2 en

© 2024 Центр освітніх ініціатив