Новини

Використання програми ELECTUDE у навчальному процесі

Запрошення до участі в тренінговому курсі

Благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» (Львів) та навчальний центр «TechTe@ch» (Бар Вінницької області) запрошують працівників закладів професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти до участі у тренінговому курсі з використання програми ELECTUDE у навчальному процесі.

Детальніше про програму ELECTUDE можна дізнатися за посиланням

Тренінговий курс проводиться в рамках проєкту "Тренінговий центр ELECTUDE для підготовки фахівців автомобільної сфери під час післявоєнного відновлення України", що реалізується за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Участь у тренінговому курсі є безкоштовною. Випускники курсу отримають сертифікат про підвищення кваліфікації, що відповідає вимогам Постанови КМУ №800.

Заняття відбуватимуться на платформі ZOOM та ELECTUDE. Для ефективної участі в курсі учасники повинні працювати за персональним комп’ютером чи ноутбуком з робочими відеокамерою та мікрофоном.

Графік проведення курсів:

Грудень 2023 року – базовий курс з використання системи ELECTUDE в навчальному процесі (два заняття на тиждень по 1,5 год.). Всього: 6 занять, сертифікат на 20 год, 0,7 кредита ЄКТС.

 Січень 2024 року – один/кілька із трьох курсів на вибір:

  • «Будова та експлуатація автомобіля з використанням віддаленого інтерактивного навчання системи ELECTUDE»,
  • «Електротехніка та електрообладнання автомобіля в системі ELECTUDE»,
  • «Діагностування транспортних засобів та електричний привід».

Заняття на кожному з курсів відбуватимуться двічі на тиждень по 1,5 год. у ранковий/денний час). Кожен курс: 3 заняття, сертифікат на 15 год., 0,5 кредита ЄКТС.

Цільова аудиторія курсів:

До участі у курсах запрошуються викладачі закладів професійної, професійно-технічної та передвищої освіти, які готують фахівців з обслуговування та ремонту автомобілів.

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ/ЦЕЮ КУРСІВ?

Для участі у курсах зацікавлені викладачі закладів професійної, професійно-технічної та передвищої освіти повинні заповнити заявку до 01 грудня 2023 року до 18:00 за ПОСИЛАННЯМ

Приймаються заявки, заповнені українською мовою.

Усі апліканти будуть поінформовані про це електронною поштою до 02 грудня 2023 року включно. Будь ласка, перевіряйте вказані в анкеті скриньки е-пошти, в т.ч. папки Спам та Інше.

 

Додаткові запитання можна надсилати електронною поштою на адресу: info@osvita.org (тема листа - ELECTUDE).

Завантажити запрошення

 

Більше новин...

logo 2 en

© 2024 Центр освітніх ініціатив