Закупівлі

Тендер на закупівлю інтерактивних панелей. Актуально до 16 серпня

USAID-COI

Благодійна організація «Центр освітніх ініціатив» оголошує тендер на закупівлю інтерактивних панелей в рамках проєкту «Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах, які постраждали від окупації та бойових дій».

Проєкт  «Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах« реалізується в рамках грантового конкурсу «Зміцнення спроможностей ОГС брати лідерство у процесах відновлення та розвитку деокупованих територій» (виконується в межах проєкту міжнародної технічної допомоги «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» на підставі Угоди про співпрацю No72012119СА00003 між Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» і Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Дата оголошення про тендер: 08 серпня 2023 року

Термін подання тендерних пропозицій: до 16 серпня 2023 року

Предметом закупівлі є:

 1. Інтерактивна панель INTBOARD GT75 (Android11) - 2 шт,
 2. Інтерактивна панель INTBOARD GT65 (Android11) - 1 шт,

Строк надання товарів/ послуг: з дати укладення Договору протягом 30 робочих днів.

У вартість товарів/послуг повинна бути включена доставка товару до місця призначення:

 1. 70406, Запорізька область, Запорізький район, с. Відрадне.
 2. 53400, Дніпропетровська область, м. Марганець.
 3. 62472, Харківська область, Харківський район, місто Мерефа.

Вимоги до постачальника товарів/послуг – учасника тендеру:

До участі у тендері запрошуються суб‘єкти підприємницької діяльності, належним чином зареєстровані за законодавством України, мають досвід роботи у відповідній сфері, відповідні КВЕД для здійснення торгівлі/надання послуг, заявлений товар у наявності на складі у вказаній кількості, можливість здійснити доставку у вказаний строк за зазначеною адресою та можливість надати оригінали супроводжуючих документів з печаткою та підписом (договір поставки, рахунок-фактура, видаткова накладна тощо)

Учасник тендеру надає організатору наступні документи:

 1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію.
 2. Копія документу, що підтверджує податковий статус.
 3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається).
 4. Оригінал Рахунка-фактури.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:

 1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення.
 2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення.
 3. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг.
 4. Заявлена тендерна пропозиція повинна бути подана без врахування ПДВ.

Тендерні процедури

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуги та передачі товару.

Тендерні пропозиції повинні бути подані не пізніше 18:00 год. за київським часом до 16 серпня 2023 року до БО «Центр освітніх ініціатив» звичайною поштою або особисто за адресою: проспект В’ячеслава Чорновола, 4, Львів 79019 або на електронну скриньку: shymkivi@gmail.com із темою листа «Тендер на закупівлю інтерактивних панелей». Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 17 серпня 2023 року.

Додаткові застереження

Учасник цього тендеру приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник оцього тендеру надсилаючи документи для участі у тендері за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Завантажити Тендер на закупівлю інтерактивних панелей з Додатком 1

Контактна особа: Ігор Шимків

Телефон: +380676712189

logo 2 en

© 2024 Центр освітніх ініціатив