Закупівлі

Тендерне оголошення на надання конференційних послуг для проведення двох тренінгів в рамках проєкту “Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах, які постраждали від окупації та бойових дій” (дійсне до 20 червня)

logow256 usaid coi

Благодійна організація “Центр освітніх ініціатив” оголошує тендер на надання конференційних послуг для проведення двох тренінгів в рамках проєкту “Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах, які постраждали від окупації та бойових дій”.

Проєкт “Відновлення та безперервність освітнього процесу в громадах” реалізується в рамках грантового конкурсу “Зміцнення спроможностей ОГС брати лідерство у процесах відновлення та розвитку деокупованих територій” (виконується в межах проєкту міжнародної технічної допомоги “Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства”, що реалізується Громадською організацією “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” на підставі Угоди про співпрацю No72012119СА00003 між Громадською організацією “Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину “Єднання” і Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Місце надання конференційних послуг – м. Львів (Львівська область).

Технічні вимоги до готелю:

 • віддаленість готелю від головного залізничного вокзалу – до 5 км;
 • наявність двох конференц-залів: два конференц-зали – мінімум 60 кв. м, один конференц-зал – мінімум 150 кв. м, у залах не має бути колон чи будь-яких інших елементів інтер’єру (нерозбірні конструкції зі столів тощо), що ускладнюють проведення тренінгу;
 • висота стелі у великому залі – мінімум 4 м;
 • наявність можливості харчувати 68 осіб одночасно;
 • можливість окремого меню для вегетаріанців, веганів;
 • наявність мінімум 38 номерів з вигодами у кожному номері для одно /дво (twin) – місного розміщення;
 • цілодобова рецепція.

Період надання послуг: 30 червня 2023 року – 03 липня 2023 року.

Кількість учасників заходу – 68 осіб.

NB! Заявлена цінова пропозиція повинна бути подана без врахування ПДВ.

Тендерні пропозиції повинні бути подані не пізніше 18:00 год. за київським часом до 20 червня 2023 року до БО “Центр освітніх ініціатив” звичайною поштою або особисто за адресою: проспект В’ячеслава Чорновола, 4, Львів 79019 або на електронну скриньку: shymkivi@gmail.com із темою листа “Тендер на надання конференц-послуг для проведення двох тренінгів”.

Пропозиція, яка подається учасником на конкурс, повинна складатися з:

 1. повністю заповненої Форми тендерної пропозиції (Додаток 1);
 2. копій документів, що надаються учасником:
  • Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи-підприємця або виписки з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців;
  • Свідоцтва про сплату єдиного податку;
  • Витягу з єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців.

Відповідальність за достовірність наданої інформації в своїй пропозиції несе учасник.

Термін дії пропозиції – до 31 липня 2023 року. Якщо термін дії пропозиції не зазначений, вона вважатиметься дійсною до 31 липня 2023 року. Із переможцем тендеру буде укладений договір, додатком до якого буде тендерна пропозиція, це означає, що ціни на конференційні послуги протягом року не можуть перевищити вказані в тендерній пропозиції більше, ніж на 10%.

Оцінка пропозицій здійснюватиметься на основі критеріїв “ціна послуг”, “якість послуг” та “відповідність готелю технічним вимогам”.

Додаткову інформацію, пов’язану з підготовкою тендерної пропозиції, можна отримати у Ігоря Шимківа за електронною адресою: shymkivi@gmail.com або за тел. (067) 671 21 89.

Про результати конкурсу буде повідомлено протягом 2 робочих днів від останнього дня для подачі документів.

logo 2 en

© 2024 Центр освітніх ініціатив